Kurumsal

TARİHÇE :

        Ürün Tasarımı ve Geliştirilmesi, Hızlı Prototip, Hızlı Kalıpçılık ve dökümhaneler için komple projelendirilmiş model imalatı konularında ayrıca çelik, sfero, pik döküm taahhüt işlerinde müşterilerine çözümler ve hizmetler üreten Modsan Makina Model, 1995 yılında Konya'da kurulmuştur.
        Modsan Makina Model San. müşteri gereksinimlerini anlamayı ve bu gereksinimleri karşılayarak müşterilerin memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı firma hedefi olarak belirlemiştir. Modsan Makina Model yaptığı işin öneminin bilincinde olup, günceli ve son teknolojiyi takip eden, ürünlerin ve hizmetlerinin etkinliğini sürekli arttırmayı hedefleyen bir kuruluştur.

KALİTE POLİTİKASI :

 • Müşteri gereksinimlerini anlamayı ve bu gereksinimleri karşılayarak müşterilerin memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı
 • Yaptığı işin öneminin bilincinde olup, günceli takip eden, ürünlerin ve hizmetlerinin etkinliğini sürekli arttırmayı hedefleyen bir kuruluş olmayı
 • Çalışanlarının daha fazla sorumluluk üstlenmelerini, kendilerini geliştirmeye olanak tanımayı ve çalışanların etkin katılımını sağlamayı,
 • Müşterilere karşı hizmet kalitesinin arttırılması ve müşteri memnuniyetine yönelik uygulamalarda açık iletişim kanalları oluşturmayı temel amaç edinmektir.

MİSYONUMUZ :

Çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Dünya piyasa koşullarına göre sürekli kendini geliştirme ve yenilemeyi ilke olarak benimsemiş ve faaliyetlerine, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyerek devam edecektir.

HEDEFİMİZ :

Hedefimiz, müşterilerimizin model isteklerini en iyi şekilde karşılayabilmek için teknolojinin en üst seviyesindeki donanımlara yatırım yaparak ülke ekonomisine ve iş gücüne daha fazla katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ :

Kendini sürekli yenileyen dinamik, eğitimli kadrosu ve meslek aşkıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Ürün odaklı değil müşteri odaklı çalışma tekniğiyle müşteri memnuniyetini birincil görevi olarak görmektedir.

GİZLİLİK :

Firmamıza sipariş verilen model ve kalıplar aşağıdaki gizlilik hükümleri esas alınarak imal edilir ve müşteriye teslim edilir.
Müşteri tarafından gönderilen parça teknik resmi, 3D parça dosyaları,

 1. Başka firmalara gösterilmez.
 2. Firmada ortak ulaşımı olmayan bir bilgisayarda veya ortak ulaşıma kapalı bir klasörde bulundurulur.

Müşteri tarafından istenirse, imalat ve teslimattan sonra bilgisayarlarımızdan kalıcı olarak silinir.
Müşteri onay verirse arşivde saklanır, süre dolunca kayıtlardan silinir.

TEKNİK KAPASİTE :

 • HARDFORD PRO 1000 Dik İşlem CNC Tezgahı  600 x 1000 x 650 (mm)  (2 Adet)
 • ALEX CNC Torna ( 2 Adet)
 • Tos Torna ø 350 (3 Adet)
 • Hidrolik Pres 40 Ton (2 Adet)
 • Sevindik MCS32 Sütünlu Matkap (4 Adet)
Modsan Makina Model Sanayii Ürün Tasarımı ve Geliştirilmesi, Hızlı Prototip, Hızlı Kalıpçılık ve dökümhaneler için komple projelendirilmiş model imalatı konularında ayrıca çelik, sfero, pik döküm taahhüt işlerinde müşterilerine çözümler ve hizmetler üreten Modsan Makina Model, 1995 yılında Konya'da kurulmuştur.. Devamı...
Tüm hakları gizlidir.Sitede bulunan yazı, döküman ve diğer içerikler siteye ait olup başkaları tarafından kopyalanması kullanılması yasaktır.
Copyright © 2007 MODSAN Machinery Model Industry 2007 ©
Gizlilik Polikitası
Kullanım Koşulları